• 0 ( 258 ) 212 13 99
  • info@jelmoliturk.com
  • Türkçe

Lazer Epilasyon

Dıolase Diyot Jet Lazer Nedir ?

Literatürdeki tabiriyle mevcut lazer hızları hr ve shr diye ikiye ayrılır.
1.hr hair removal; yani klasik epilasyon,
Saniyede en fazla 1 (bir) atış yapabilen cihazlardır.
2.shr hair removal; yani süper hızlı epilasyon ise
Saniyede en fazla 10 (on)atış yapan cihazlardır.
 
2000 yılından bu güne tıbbi ve kozmetik lazerler üzerine yapılan arge çalışmaları sonunda bir ilke imza atılmış dıolase ile birlikte “jet lazer” sistemi devreye girmiştir.
Diyot jet lazer nedir ?
Dıolase ”diyot jet lazer” dünyadaki tüm lazer cihazlarının en hızlısı olan shr den tam iki kat daha hızlı çalışır ve saniyede 20 (yirmi) atış hızına ulaşır.

 

Diolase Deki Buz Başlık Teknolojisi Nedir ?

Diolase “diyot jet lazer” dünyada ve türkiye piyasasındaki cihazlara göre daha güçlü lazer çıkış
Teknolojısine sahiptir. Bu nedenle müşteri konforu
İçin oldukça üst düzey bir cilt soğutmayla daha rahat bir seans sağlanır.
 
Dıolase ”diyot lazer”: güçlü ve teknolojik buz başlık uygulama sırasında maksimum konfor için -15 dereceye kadar ulaşır.
Odak mekanizmalı dıolase hpsle çip lazer cilt içersindeki kıl kökleriyle ugraşırken müşteri ağrısız
Ve acısız bir epilasyon konforu yaşar .
 
Unutmayalım ki insan vücudundaki kıllar üç evrede bulunur. Bu evreler; anagen-catagen-telogen dir. Her ışık teknolojisinde olduğu gibi “dıolase“ jet lazerde de kılın anagen evresindeki kılları etkilenir ve yok olur. İşlemler kişilerin ten,hormon ,genetik, yapılarına ve bölgelerine göre degişmektedir.

 

Intensive Pulse Light Laser

Avantajları Nelerdir?
  • Yüksek oranda follikül tahribatından dolayı kalıcı epilasyon
  • Minumum bakım süresi
  • Acısız uygulama
  • Güvenli kullanım
  • Hızlı tedavi
  • Az seans sayısı
  • Her bölgeye uygulama imkanı

EPİLASYONDA YENI IPL DÖNEMİ
Şimdi yeni teknoloji IPL ile istenmeyen tüylerinizden acısız ve kalıcı kurtulabilirsiniz.
İstenmeyen tüylerden kurtulmak artık sadece kadınların değil erkeklerin de sorunu olmaya başladı. Her bakımlı kişinin bunun çözümünü aramakta. Gelişen teknoloji sayesinde günümüzde artık sorun olmaktan çıkmaktadır. Bunun için çözümlerin başında IPL,(Intense Pulse Light) gelmektedir. Mazisi 90'lı yıllara kadar inen bu teknoloji kendisini yenilemiş ve artık 5-7 seansta kılın yapısına göre sonuçlar alınmaya başlanmıştır. Jelmoli güzellik salonu olarak 2003 yılından beri epilasyon yapmaktayız. 2013 mayıs ayının son günlerinde 4. nesil epilasyon IPL sistemine geçmiş bulunuyoruz. Bu ne demek derseniz, önceleri kendinden soğutmalı teknolojiler varken şimdi yeni teknolojide 39 kez ışığı filtreleme sistemi ile soğutma sistemi uygulamadan 0.65 milisaniyede atış yapabilen cihazlar var.

Bu teknoloji harikası cihaz ile yeni sezonda müşterilerimizin hizmetine sunuluyor. Jelmoli olarak 19.yılın verdiği tecrübe ile salonumuza ütüleme, çift atış yapma gibi özellikleri olan İsrail yapımı IPL cihazımızla bayan ve baylara hizmet vermeye başladık. Yeni salon yönetmenliğine uygun olarak tasarlanmış 0.65 milisaniyede yani kılın termal reaksiyon hızından önce otomatik olarak atış teknolojisi ile dünyada bir ilk. Bu kadar hızlı atış sayesinde soğutma sistemine gerek duyulmamaktadır. Çünkü ışık ciltteki melanin tarafından soğurulmadan direk kıl kökünde yoğunlaşmaktadır. Cilt, melanın ışığın soğurulmaması ise hedef alana (kıl kökündeki dermal popia) gönderilecek enerji kayıplarını engellemektedir. Ayrıca cildi ilk atış esnasındaki fazla tepe ışığına bağlı yanıklardan korumaktadır. Güvenlik prensiplerini göz önüne alınarak üretilen yeni nesil IPL sistemi şimdi Jelmoli Güzellik Salonu'nda.
 
Jelmoli Güzellik Salonu - Diolase Lazer Epilasyon
Jelmoli Güzellik Salonu - Buz Başlıklı Jet Lazer Epilasyon
Jelmoli Güzellik Salonu - Intensive Pulse Light Laser