• 0 ( 258 ) 212 13 99
  • info@jelmoliturk.com
  • Türkçe
Ürün Kategorileri

İnfra Snella

İstenilen bölgede incelme ve toparlama

Fazla Yağlardan Hızlı ve Kesin Kurtulmayı Sağlar
Aç kalmadan Kalıcı Zayıflık Sağlar
İstenilen bölgeden incelme ve toparlama imkanı sunar.
Esnek Kaslara ve Diri Vücutlara Sahip Olma İmkanı Verir.
Selülit Soruna Karşı Etkilidir.
Sonuçlarını Daha İlk Seansta Fark Edeceksiniz.
Belirli dalga ve yoğunlukta verilen infraruj ışınları cildin en alt kısmına inerek vücut ısısının artmasını sağlamakta ve bloke olmuş yağları yumuşatarak eritmektedir.
İlk seansta bile incelmek ve fazlalıklardan kurtulmak mümkündür.
Cihazın elektrotimülasyonu ana kas gruplarının motor noktalarını  uyardığı için bu yağların enerji  olarak harcanması sağlanmaktadır.
Infraruj ışınları ne yapar?
 
 Zayıflamak yağ kaybetmektir. Yağ kaybetmek için, yağın vücut içindeki fonksiyonunu iyi anlamak gerekir, yağın ana fonksiyonu;
1) Vücudun enerji deposudur.
2) Isı izolasyonunu sağlar.

 
 Yağ vücudumuzun iziolasyon maddesidir, bu sayede organizma vücut ısısını 36.5 C derecede tutabilmektedir.
 Vücutta yağ arttıkça, izolasyonda o oranda güçlü olur ama bu durumda vücut ısısını muhafaza etmek için çok az kaloriye ihtiyaç duyulur. Kısaca yağ oranı yüksek olan kişi vücut ısısını korumak için daha az enerji harcamaktadır.
 Vücut soğuğa maruz kalırsa daha güçlü izolasyon yağ depolan- ması çoğalır (soğuk iklimlerde yaşayan hayvanlar kalın bir yağ tabakası ile sarılmıştır). Vücut sıcağa manjz kaldığında ise yağların kullanımı artar, çünkü vücut artık bir izolasyona ihtiyaç duymamaktadır.
 Fiziksel aktivite kişiyi zayıflatır. Çünkü efor altındaki kaslar ısınır ve ısısını çevresinde bulunan yağlara aktarırlar. Isınmışyağların enerji amacıyla kullanılması diğer soğuk yağlara oranla çok daha kolaydır.
 Vücut, ısınmış yağları izolasyon kaynağı olarak görmediği için yakılmasını hızlandırır, infrasnella- da kullanılan 300.000 Giga Hz frekanslı infaruz ışınları kısa sürede yağ tabakasına ulaşır, artan ısıyla uyanlan yağlar infrasnella'nın özel elektrostimülasyon sistemi ile çok hızlı bir şekilde enerji olarak yakılır.

Elektrostimülasyon ne yapar? infrasnella'nın benzerlerinden tamamen farklı elektrostimülasyonunun vücut şekillenmesinde ve yağların yakılmasında önemli fonksiyonları vardır.
1) Yağ yakımı hızlanır; çünkü kas lifleri elektro-stimülasyon ile enerji harcamaya zorlanırlar. (Kasların kasılması ile enerji kullanımı doğruj orantıdadır).
2) Vücut şekillendirmede başarılı sonuçlar alınır; çünkü öncelikle istediğiniz kas grubuna elektrostimülasyon uygulayabilirsiniz. Bacakların ıç ve arka kısmı gibi spor veya jimnastik ile çalıştırılması zor olan bölgelerde uygulamalar yapabilirsiniz. İnfrasnella'nın özel akımı ve bağlama tekniği ile şaşırtıcı sonuçlar alacaksınız
 
Sonuç : Araştırmalar sonucu belirli dalga ve yoğunlukta verilen infraruj ışınları cildin derinliklerine girerek vücut ısısının yükselmesini sağlamakta ve adaleye ulaşmaktadır, bu yükselen ısı sayesinde metabolizma %14 oranında hızlanmakta, aynı anda o bölgede bulunan yağ hücrelerinin izolasyon fonksiyonu kalkmaktadır, ısınan kaslar etrafında bulunan yağ hücrelerine ısılarını yaydığı için bu yağ hücrelerinin enerji olarak kullanılması başlamaktadır.
Cihazın elektrostimülasyonu ana kas guruplarının motor noktalarını uyardığı için bu yağların enerji olarak harcanmasına neden olmaktadır.
 
Bu metabolizma hızlanması ve kasların uyarılması yüksek oranda kaloriye gereksinim duyduğu için istenilen bölgeden yağların erimesine neden olmaktadır. infrasnella çok rahatlatıcı bir tedavi olmakla beraber aktif jimnastik sonucu elde edilen kas toparlanması ve incelmeden çok daha olumlu sonuçları ile zayıflama merkezlerinin en iddialı cihazı olmaya adaydır.