• 0 ( 258 ) 212 13 99
  • info@jelmoliturk.com
  • Türkçe
Ürün Kategorileri

Ultratone

MADONNA'nın tercihi. ULTRATON'ile 30 Dakikada 900 Mekik etkisi. 

Ultratone cihazı
Madonna'nın zayıflama ve incelme aleti olarak bilinen Ultratone en son teknoloji incelme ve şekillenme teknolojisini bünyesinde toplamış olan mucizevi bir alettir.

ULTRATONE güzellik salonlarında çok amaçlı çözümler sunmaktadır. Ultratone ftura pro ,yüz ve vücut şekillendirmede müşterilerimizin her türlü ihtiyacına yönelik özellikle geliştirilmiş 2.000.000’un üzerinde program seçeneği bulunmaktadır.Bu programlar : kas stimulasyonunu mikro akımları, ultrasel ve ultrason uygulamalarını yeni bir Bioptic sistemi aracılığıyla bir araya getirmektedir. Bio-stimulasyon(uyarım)pedlerinin stratejik olarak vücudunuza yerleştirilmesiyle, kusursuzca ve dikkatle programlanmış değişen ardışlıktaki elektronik vuruşlar bir tuşa basılmasıyla beraber saniyeler içinde bu kaslara ulaşır.Büyük vücut şekillendirme kaslara uyarımı hemen alarak geleneksel egsersiz ile doğrudan daha hızlı şekilde faliyete cevap verir.
 
Ultratone bir çok sebepten dolayı rahatlıkla kullanılabilir.Yağı dağıtmak,dolaşımı düzeltmek, toksinleri atmak ve cildi canlandırmak için farklı farklı alternatif programları mevcuttur…Bu yüzden vücut şeklinize göre belirlenen programla daha iyi sonuç almanıza sebep olur.Kasları uyarmak için değişen sıklıklar, uyarı modelleri vuruş genişliği,dalga boyları ve akım artış süresinin oluşturduğu physiosequentia(fiziksel devrim)denilen eşsiz bir komset kullanılır.Vücut ve yüze ayrı olarak ve aynı anda uygulama yapılabilir.Ultratone gibi elektrikli stimulasyon vücut ve yüz şekillendirmenin faydalarını elde etmeyi ve vücutlarını sağlıklı tutmayı dileyen herkese bilimsel bir cevaptır.

ULTRATONE KULLANIM ALANLARI VÜCUT SİMULASYONU
 (incelme-sıkılaşma,detoks kas geliştirme, güçlendirme,anti-stres,selülit giderme,doğum sonrası sarkma kas gevşeme tedavisi, göğüs toparlama şekillendirme,masaj)Vücut stimulasyonunda ilk önce kişi bilgileri Ultratone cihazına girilerek kişiye özel program çıkartılır…kaç seans olacağı ve hangi program seçileceği belirlenir.Daha sonra 20 adet elektro pedler yerleştirilir.Uygulama süresi yaklaşık 30/60 dk arasındadır.Programlar cinseyete göre özelleştirilir. Kadın ve erekek programları özellikle farklı sinyal,frekans ve stimulasyon içerir. “Santim kaybı oluşur ve zayıflama gerçekleşir. Örneğin; spor yaptığımız zaman kaslarımızda bir kasılma ve gevşeme meydana gelir. Ultratonda da bu akımlar bunu meydana getirmektedir kasların kasılıp gevşemesine sebep olur bu şekilde santim kaybı vücut şekillenmesi ve kilo kaybı meydana gelir ve tabi ki normal olarak spor yaparken yapılan antrenman kadar yorucu olmaz ve kasların zarar görmesine sebep olmaz. 44 farklı dalga boyu kullanarak vücuda uygun çalışabilen özel bir sistem olmakla birlikte vücudun rahatsız olmasını sağlamadan kasların çok iyi bir şekilde çalışmasını sağlar.”
 
*İncelme kilo kaybı: Bu program kilo kaybı için hazırlanmış sağlıklı bir diyetle birlikte uygulanmalıdır. Bioptik Ultraton stimülasyon ile birlikte kalori ve yağ alımının kontrolü, vücudun yeniden şekillenmesi, gevşek derinin gerginleşmesi, sarkık kasların sıkılaşması, toksin atımı süreçlerinde kilo kaybı ve incelmeyi hızlandıracaktır.