• 0 ( 258 ) 212 13 99
  • info@jelmoliturk.com
  • Türkçe

Eximia Kavitasyon

Ürün Kategorileri

Eximia Kavitasyon

1 Seansta 2-12 cm İNCELME...
NOTER ONAYLI

Zayıflama ve İncelme Teknolojisinde Son Nokta...
 

EXIMIA kendine özgü geliştirdiği metoduyla vücudun her bölgesine uygulanabilecek bir yöntemdirç Kavitasyonel ultrasound, elektroposyon vakum sistemini birleştirerek üretilmiş kombine bir cihazdır.
Birden Fazla  uygulama yöntemini tek bir cihazda toparlayan yenilikçi teknolojisi ile eximia invazif olmayan, etkin, dinlendirici bir yöntemle vücudunuza bakım yapmanıza olanak sağlar ve daha ilk seanstan itibaren fark edilir sonuçlar sunar .
Eximia ile daha düzgün ve sıkı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Eximia uygulamasının gücü bilimsel araştırmalara ve klinik testlere dayanmaktadır. Endolif ve patentli ultraporasyon teknolojisi bir araya gelerek vücuttaki selülit ve yağ birikimi gibi en inatçı ve sorunlu problemlerle savaşırlar.
 
İstenmeyen yağlardan kurtulmak adına tasarlanan EXIMIA;
* Liposuction operasyonu yaptırmayanlar ya da yaptırmak isteyenler
* Uzun süre diyet yapıp bölgesel yağlarından kurtulamayanlar için mucize bir yöntemdir
EXIMIA invaziv bir girişim olmadan cilt yüzeyinden yapılan bir uygulamadır. PATENLTLİ ULTRAPORASYON teknolojisi ile 3 cm derinliğindeki istenmeyen yağları yok edebilen özel bir methoda sahiptir. Ses dalgalarının meydana getirdiği kavitasyon baloncukları ile yağ hücrelerini yok ederken bu yöntemin etkisini arttıran ELEKTROPORASYON ile diğer cihazlardan farklılaşır. Uygulama sonrası yapılan vakum ile Endormolojik masaj ile atık vücuttan uzaklaştırılması sağlanır.

Eximia Kavitasyon