• 0 ( 258 ) 212 13 99
  • info@jelmoliturk.com
  • Türkçe

Cilt Bakımı (Klasik)

Ürün Kategorileri

Cilt Bakımı (Klasik)

GERCEK PROFOSYONEL CİLT BAKIMI İLE TANIŞMA  ZAMANI
Yaz boyunca güneşe maruz kalan cildimizin üzerindeki ölü hücre tabakası kalınlaşıyor. Bununla birlikte tazelenme ve yenilenme ihtiyacı artıyor. Cildimizin kış mevsimine hazırlanması canlı, ve ışıltılı bir yapıya kavuşabilmesi için tam zamanı.
1995 Yılından beri Denizli de hizmet veren Jelmoli güzellik salonu bu sektörde hep yenilik anlayışı ile 19 Yıldır  Denizlide ki tek değişmeyen kalitesiyle ayakta kalan güzellik salonu ünvanına sahiptir. Dedik ya yenilikçi olmalarının sebeplerinden biride işletme sahipleri olan   İ. YAŞAR - İLKNUR VURUŞAN çifti uzun yıllar yurt dışında İsviçre (BASEL) kentinde kalmış ve orada güzellik uzmanlığı diplomasını başarıyla aldıktan sonra sektörün öncülüğünü yapmaktadır. İşte bunlardan biride cilt bakımı makinası DUOLİFT COLOR.
  
DUOLİFT COLOR NEDIR?
Ultrason dalgaları teknolojisi ile yüz bakımlarından kullanılmaktadır. Duolift  color problasıyla cilde ultrason dalgaları teknoloji ile yüz bakımında kullanılmaktadır. Duolift color cilde ultrason ile masaj yaparak kan dolaşımını hızlandırmasını, cildin canlandırılmasını ve nefes almasını sağlamaktadır. Duolift color un yüksek frekanslı titreşimi sayesinde ciltteki ölü hücreler çok küçük parçalara ayrılarak dökülürler. Böylece ciltteki gözenekler açılır.
Günümüzde var olan peeling  yöntemi Duolift  color kadar iyi sonuç vermemektedir . Duolift  color ultrasonik dalgaları cilt üzerinde baskı oluşturarak çok küçük masaj hareketlerinin cilde uygulamasını sağlar. Bu dalgalar biyolojik etkileri kırışıklıkların azalması cilde esneklik ve dayanıklılık olarak ortaya çıkmaktadır. 
Jelmoli güzellik salonu 1995 yılından beri cilt ve vücut esnekliği alanlarında en yeni ve teknolojik sistemleri kullanarak sizleri güzellik ve estetik alanında memnun etmeyi hedeflemektedir. Salonun geniş yelpazeli birimleri arasında Epilasyon, vücut bakımları, solaryum ve bölgesel incelme programları bulunmaktadır.
 
Salonumuzda ; İsviçreden diplomalı olan uzman güzellik uzmanlarımız İlknur VURUŞAN ve Yaşar VURUŞAN tarafından dikkatlice yapılan cilt teşhisinin ardından, size özel bir cilt bakımı  uygulanmaktadır. Cildin temizlenmesinin ardından uygulanacak bakım ve maske, kıskanılacak güzelliği sağlamak üzere maksimum aktiviteyi cilde verir.
 
Yoğun bakım ihtiyacında olan hassas, sivilceli, olgun ve yorgun ciltler için özel ürünler kullanarak profesyonel bakımın sonuçlarını sizlerle birlikte izleyeceğiz..
 
BABOR İLE MÜKEMMEL BAKIMI KEŞFEDİN
 
 Her saniyenin tadını çıkarmak, bir kimseyi sevmek, yağmurlu bir güne güneşli düşünce ile başlamak.Aynada kendi yüzünü beğenmek güzel, insanı mutlu edendir.Çünkü güzellik canlılıktır.Gözle görülen hissedilen iç dış güzellik insanın içinde hissettiği ve dışarıya yansıttığı tamamen kişisel olgudur.Babor harika duygulara sahip olmak demektir çünkü babor yenilenen bilimsel bulgular ile doğanın vurucu etkilerini en üstün kalitede birleştiren yüksek değerli kozmetiktir.Babor bakım sistemleri iki temel unsura dayanır cildin görünümü ve cildin durumu
 
Cildin görüntüsü aynı parmak izi gibi genetik olarak belirlenmiştir ve değişmez Babor, cildi görüntüsüne bağlı olarak kuru cilt, yağlı cilt ve karma cilt olarak üç grupta ele alıyor.
Yoğun bakım ihtiyacında olan hassas, sivilceli, olgun ve yorgun ciltler için özel ürünler kullanarak profesyonel bakımın sonuçlarını sizlerle birlikte izleyeceğiz..
 
Cildin durumu, cildin görüntüsünden bağımsız olarak stres, hızlı yaşam ve çevre etkileri gibi modern yaşamın ortam ve şartlarına göre oluşur.
 
Babor bu duruma bağlı olark cildi hassas, cilt olgun, yorgun cilt, yenilenmeye ihtiyacı olan cilt ve problemli cilt oalrak grublandırıyor.
 
Hangi cilt problemi sizi meşgul ediyor, cilt bakımınız için nelere ihtiyaç var; Babor güzellik uzmanınız bütün bilgisi ve tecrübesini kullanarak size detaylı bir şekilde istediğiniz bilgileri verecektir.
 
Babor ürünlerinizi neden, sadece kozmetik salonlarında bulabiliyorsunuz? Bunun nedeni açık; gerçek güzellik bakımı en iyi şekilde güzellik uzmanının elinden alınır.
Babor profesyonel ürün dalında altın madalya ile ödüllendirilmiştir.
ve orada güzellik uzmanlığı diplomasını başarıyla aldıktan sonra sektörün öncülüğünü yapmaktadır. İşte bunlardan biride cilt bakımı makinası DUOLİFT COLOR.

Cilt Bakımı